APARTAMENTE

Apatamente në shitje, Apartamente me qera

Dyqane Elektronike

ELEKTRONIKE

Ofeta të ndryshme për pajisje elektronike

Piceri

PICERI

Piceri dhe Shërbime taxi në Vlorë

Pajisje elektronike, Makina, Truall, Apartamente, Shitje të ndryshme,

SHITJE

Apartamente, Makina, Dyqane, Truall, Shitje të ndryshme

ARGËTIM

Evenimente të ndryhsme.

HOTEL & RESTORANTE

Hotele dhe restorante të ndryshme

http://vlorabiznes.com/punesim/

PUNËSIM

Ofron vend pune

Kërkon vend pune

BAR KAFE

Bare dhe kafe  të ndryshme në

Vlorë

Dyqane Kozmetike

KOZMETIKE

Dyqane kozmetike dhe Estetike

Reklam dhe Oferta të ndryshme nga Bizneset

REKLAMA

Reklamime të ndryshme për çfarë do lloj Biznesi

VESHJE

Butik, Dyqane rrobash në Vlorë

Biznese të kategorive të ndryshme

BIZNESE TË NDRYSHME

Kategori me biznese të veçanta

Mobileri

MOBILERI

Mobileri të ndryshme në

Vlorë

Shërbime të ndryshme

SHËRBIME

Automjete me qera ,Foto Studio, Servise Elektronike ,Servise Mekanike, Shërbime të ndryshme

VLORABIZNES

Vlorabiznes Reklama

POSTIME TË BIZESEVE TË NDRYSHME

Shitet tokë

Tokë në Nartë, buzë autostradës sa hyn në autostradën Vlorë-Levan, me një sipërfaqe prej 3800 m, e pajisur me çertifikatën e pronësisë. E përshtatëshmë për çdo lloj Biznesi.

Moni Travel

Agjensi Turistike "MONI Travel" Vlore. Udhetime turistike dhe transport udhetaresh brenda dhe jashte vendit. Duke filluar nga 20+1, 35+1 dhe 55+1 vende. Cel: 069 313 6443 Facebook...

ARJOLI

  Kompania ARJOLI, specialiste në pergatitjen e ëmbelsirave dhe akulloreve, e zhvillon aktivitetin e saj qysh nga viti 1994 dhe gjeneron në tregjet shqiptare në një rrjet kapilar. Motivuar nga tradita, me një cilësi të lartë dhe sherbim stafi te kualifikuar,...

Shkolla jopublike Nr1

Regjistrohu KRITERET E REGJISTRIMIT TE NXENESVE NE SHKOLLEN TONE.1.Regjistrimi i nxenesve behet ne zyren e sekretarise se shkolles. 2. Kriteret e regjistrimit jane: a. Sjellje shume te mire b. Mesatare te larte (sipas cikleve percaktauar nga drejtori i shkolles) Per...

PERLA REX

PERLA-REX OFRON : Kaldaja,Termokamine,Soba me pellet, Kondicionere,Dushe,Soba me dru, Sanitare dhe materiale te ndryshme hidraulike Made in Italy. Kontakte Email: perlarex@gmail.com...

STUDIO SAI

  Rruga "Pelivan Leskaj" Kulla I tek Rrethrotullimi Skele Vlorë, Albania Cel:068 207 6670 E-mail:studiosaidesigner@gmail.com...

Hotel Regina City

Akomodim ne dhomen apo suiten e perzgjedhur, sherbim ne dhome 24 ore, mengjes, wi-fi, tv, parkim. + Bar-Restorant me nje panorame 360°, guzhine dhe sherbim i kualifikuar, pishine. [gallery link="file" columns="4" size="medium"...

OFROHET PUNE PËR NË RECEPSION

Nomeliaresidence kërkon të punësoj një Recepsioniste, kandidatja duhet të plotësoj kushtet e mëposhtme: Të ketë eksperienc pune, Të njohë mirë gjuhën Italiane dhe Angleze Të jetë e përgjegjshme në kryerjen e detyrave Për më shumë informacione kontaktoni në duke...

Auto Transport Rrapaj

Transport automjetesh Itali - Shqiperi dhe Shqiperi - Itali.Transporti kryhet me mjete te specializuara dhe te sigurta.Per cdo transport ofrojme garanci. Sherbim korrekt dhe çmime te favorshme.Jemi te disponushem 24 Ore Telefon Itali +39 388 115 1319 Celular...

AUTO RESULI PJESE KEMBIMI

Tek Auro Resuli do te gjeni pjese te reja kembimi per te gjitha tipet e makinave 1. Vaj + Filtra 2. Disk ,Specidisk 3.Radiator te te gjitha tipeve Vaji, uji,kondicjoneri,interkuleri. 4. Ferrota 5. Cepa Freni 6. Fije Freni Dore 7.Tambure 8.Rripa motori + dinamo...

Modern Smile

Vlorë Albania & Orikum Albania E-mail: modernsmileal@gmail.com Email: jonuzaj_endri@yahoo.com Cel: 00355695714029 Cel:00355696316875  ...

PASTICERI KAFE IZRAELITE

Në 2009 u sollën shjiet e ëmbla të Izraelit në Vlorë, të gjitha të pregatitura me dorë nga pronari dhe shefi Izraelit i pastiçerisë. Nga një dyqan i vogël u transformua në një nga kafenetë më të dashura dhe të rehatshme. Shijoni me familjen dhe miqtë ofertat spaciale,...

VLORA ALUMIN

Vlora Alumin me një përvojë 12 vjeçare, operon në importin, lyerjen dhe tregtimin e profileve të aluminit. Vlora Alumin ofron për tregun lyerje profilesh me një shumllojshmëri ngjyrash Ral, imitime druri me film dhe woodall( bojë mbi bojë). Serite e aluminit jane te...

EUROVOICE CALL CENTER

EuroVoice Shpk Kerkon: - operator/e per fushata te ndryshme 1. ENERGIA 2. H3G 3. TELECOM 4. FASTWEB 5. FOREX Ne ju ofrojmë : - trajnim dhe mundësi punësimi brenda javes - kushte te mira pune -KORREKTESI NE PAGESE ne çdo datë fikse!!! - orare fleksibël - Rrogë fikse -...

FURRE BUKE KARABASH

Furre Buke Karabash me nje eksperience shumevjecare ne prodhimet e brumit u ka sherbyer klienteve te saj gjithnje me korrektesi. Pervec prodhimeve tradicionale vijne me risi ne tregun Shqiptar me produkte te personalizuara per cdo grupmoshe dhe cdo lloj konsumatori....

LELI GROUP

Leli Group është një kompani industriale e themeluar qe prej vitit 2003 që siguron arredim me cilësi të lartë për: spitale, farmaci, bare, restorante , hotele, klube , zyra, palestra dhe arredime per shtëpi me kuzhina, dhoma gjumi, dhoma gjumi fëmijësh, mobilie...

PERLA REX

PERLA-REX OFRON : Kaldaja, termokamine, soba me pellet, kondicionere, dushe, soba me dru, sanitare dhe materiale te ndryshme hidraulike.Te gjithe produktet jane te markes italiane Made in Italy ADRESA - 1.Prane ish - NTAN-it -2.Ne rrugen Transballkanike perball...

Vip Saloti

VIPsaloti shpk është kompania më e madhe në Shqipëri në fushën e mobilimit dhe prodhimit të salloneve e mobilieve të brendshme, me dizain dhe teknologjinë më të përparuar italiane. VipSaloti daton nga viti 1993, kur u themelua në qytetin e Vlorës. Objekti i...

POLIKLINIKA BAKAJ

POLIKLINIKA BAKAJ QENDËR DIAGNOSTIKIMI ADRESA: Lagja "1 Maji", Pranë tregut të Coles Vlorë, Albania TELEFON:033 400...

NISATEL

Interenti Kapacitet më të madh, me shpejtësi më të madhe dhe besueshmëri maksimale. Kjo është ajo që ofron Nisatel për të gjithë ata që do të zgjedhin një nga paketat tona te internetit, me fibër optike apo ADSL.   Telefoni Telefonata pa limit me të gjithë dhe me...

Bar Selimaj

Bar Selimaj ndodhet prane Gjykatës së shkallës së parë  Vlorë Cel: 00355 33237298

Angelos

FastFood Angelos   Address: Bulevardi vlore -skel 9401 Vlorë Albania Cel:069 512 9641 Facebook Facaqe  

Kërkojmë Operator Kompjuteri

Interlondon-Center Kërkojmë një operator Kompjuteri pranë qendrës internet london Adresa: L. ''Pavarsia'' Rruga: ''Kosova'' Vlorë Për më shumë informacione mund të kontaktoni duke klikuar Këtu

Hotel Partner Vlorë

Hotel Partner Vlorë   Dhomë Dyshe me përdorim Tek Dhoma teke përfshin shërbimet e mëposhtme: » Mëngjesi dhe 20% taksa (TVSH) » Akses wireless në Internet (në dhome dhe në holl) » Parking » Banjo private me vaskë dhe dush » Tharëse flokësh » Tualet shtesë » Rrobë...

Hotel PALACE

  Ju kontaktojme nga Hotel Palace Vlorë duke shpresuar se gjithshka në punën tuaj shkon mirë kërkojme tju ofrojme një mundesi bashkepunimi. Hoteli është i sapoperfunduar dhe ofron një komoditet të lartë si dhe çmime të arsyeshme Gjendet në zonën turistike të vlorës...

Porta të Blinduara (Servis)

Punime hekuri artizanale të të gjitha llojeve dhe servise për dyer të blinduara . Shërbejmë edhe në shtëpi në raste bllokimi të dyerve. Rr: Onufri , Lagjia : Dëshmorët Nr cel: 00355 69 77 66 385 e-mail: dritan_rama@yahoo.it [gallery link="file" size="large"...

MAKINA ME QERA

Makina me qera të të gjitha Llojeve  Adresa: Rinas, Tiranë Albania, Telefon: +355 69 46 14 909 E-mail: makinameqerarinas1@gmail.com WEB: http://www.makinameqerarinas.net/ WEB1: http://www.makina-meqera.com/ [gallery link="file" size="medium"...

Free WordPress Themes, Free Android Games