Villa Maria gjendet në Zvërnec të qytetit të Vlorës ,afër Manastirit nga I cili ka marr edhe emrin Maria.Vila është një mrekulli absolute ku nderthurja e modestise dhe klasit I jep një sharm unik dhe të pazëvendesueshëm.Villa ka kapacitet të madhë dhomash ku në Çdo dhomë ka standarte të larta aredimi.Ato janë të pajisura me kondisioner me ballkone me pamje absolutisht nga deti me rërë I Zvërnecit ku mund të themi se ka vlera tepër kurative.Në dispozicionin tuaj është dhe resoranti nga ku shërbehet mëngjesi si dhe beach bar ne ambjentet e plazhit mes Çadrave. Ambjentet janë me wifi 100 MB ne dhomat dhe tv falas si dhe super parking për klientët. Na vlerësojnë ndër të parët,por me ju bëhemi vërtet! JU mirëpresim!

Services / Facilities

 • 24-hour front desk
 • Air conditioning
 • Bar
 • Beachfront
 • Children’s playground
 • Currency exchange
 • Dry cleaning
 • Family rooms
 • Free parking
 • Free WiFi
 • Garden
 • Internet services
 • Ironing service
 • Kids’ club
 • Laundry
 • Lift
 • Non-smoking rooms
 • Parking
 • Private beach area
 • Restaurant
 • Room service
 • Secured parking
 • Terrace
 • WiFi

Opening Hours

Monday

24H

Tuesday

24H

Wednesday

24H

Thursday

24H

Friday

24H

Saturday

24H

Sunday

24H

NE CDO MOMENT MUND TE NA PRENOTONI

Kontakto Shitësin