Vjenë në treg për ju për herë të parë më 10.09.2016. Aroma shija dhe cilësia e kafes vjen tek ju vetëm tek LECAFE. Një kafe e cilësisë së lartë vjen tek ne , dhe ne ua servirim atë dhe nën produktet e saj me shumë finese nga një stafe profesioniste . Nga LECAFE ku kryefjala është kafja dhe fjalia formohet nga komplimentet dhe përshtypjet tuaja . Ju ftojmë të provoni shijen dhe cilësinë e produkteve që shërbehen në ambientin dhe stafin tonë. Një ambiente ku gjelbërimi dhe aroma e luleve ndërthuren për një ambiente relaksues e çlodhës gjatë shijimi të asaj kohe ku ju çlodheni nën aromën e kafes . Ju ftojmë që të vizitoni dhe shijoni ambientet tona

PRODUKTET!

 

TË NGROHTA

KAFE
MAKIATO
KAFE LATE
KAPUÇINO
COKOLLAT
SALEP ME LIME
FRAPPE
ÇAJ

 

FRESKUESE

KOLA
FANTA-PORTOKALL EXOTIC
LIMON SODA
ORANGE SODA
SPRITE
ZHVEPS
ÇAJ-PJESHKE
CAMPARI SODA
PORTOKALL I FRESKËT
AMITA-PJESHKE-QERSHIE-BANANE
BRAVO PJESHKE-LULESHTRYDHE-MOLLE
WATER –SODA

PIJE ENERGJIKE

RED BULL
B52
UJË ME VINTAMINA

WHISKY

JACK DANIELS
JOHNNI RED LABELV
JOHNNI BLACK LABEL
CHIVAS 12
CUTTZ SARK
CARDHU
J&B
GLEN GRAND
BALLANTINES
GRANT’S
JIM BEAM
GENTIEMAN JACK

APERITIV

APEROL
CAMPARI
GRODINO
SAN BITTER

 

BIRRA

HENIKEN
KORONA
PERONI
PAULANER
GOSSER
GOTE VERE

 

EMBËLSIRA

KROASANTE
TRILEÇE
TORTË

 

TË FTOHTA


KAFE
KREM KAFE
MAKIATO
KAPUCHINO ME KARAMEL, ME ÇOKOLLAT
KAKAKO ME LULESHTRYDHE
ÇOKOLLAT E ZEZË, E BARDHË
FRAPPE
QUMËSHT
MILK SHAKE
UJË I MADH, I VOGËL

 

AMARO

 MONTENEGRO
AVERNA
LUCANO
RAMAZZOTI

 

 

AMARETO

 

DISRONNO
LAZARONI

 

 

 

KONJAK

VECCIA ROMAGNA
COURVOISER
METAXA 5
MARTELL

 

 

 

VODKA

ABSOLUTE
SMIRNOFF
KAGLIEVIC ME FRUTA
PUSHKIN

 

 

ALKOLIKE

SAMBUCA
CREAM WHISKY
MARTINI
COINTREAU
TRIPLE SEC
KHALUA
BACARDI-BARDHË –BACARDI-KUQ
TEKILA
GIN-GORDON
GIN-BOMBEY
TIA MARIA
LIMONCELO
UZO12
BLUE CURACAO
MALIBU
PINACOLADA
HAVANA CLUB
PAMERO

KOKTEILE

MARGARITA
MOJITO-CUBANO
BOMBAY
LONG-ISLAND
CUBA-LIBRE
SUNRISE-ORANG
ORGASM

Kontakto Shitësin