Hotel Zverneci ndodhet ne perendim te qytetit te vlores rreth 12-km nga qendra e qytetit.Kjo zone eshte nje nga zonat me te preferuara per pushime plazhi ne kete zone eshte me rere dhe uje te paster ku nuk mungon freskia dhe gjelbereimi i pishave.Afer ketij hoteli eshte dhe ishulli i zvernecit i cili eshte nje risi me shume per tu vizituar nga turistet.

Ky hotel ofron guida turistike ku mund te visitoni Kalan e Kanines,Ishullin e zvernecit,Parkun e llogorase,Qytetin e lasht te Orikut dhe shum vende te tjera ne zonen e Vlores.

Ky hotel Ofron Dhoma per pushime me cmime te leverdisshme Domat jane me te gjitha komoditetet e nevojshme qe permban nje hotel, si Ajer condishen+televizor+frigorifer+internet falas si dhe mengjsin dhe parkimin po falas.

Ne katin e I-re ndodhet Bari dhe Resoranti i ketij Hoteli i nderthurur mjaft bukur me nje stil shum modern.I cili eshte nga me te preferuarit ne qytetin e Vlores ku nuk mungojn prodhimet e detit,mishi i fresket,zogj fshati te fresket dhe shum e shum asortimente te tjera me cmime teper te lira.
Gjthashtu ne nje ambjent me vete ndodhet dhe piceria me furre druri e ketij Hoteli ku mund te shijoni nje pice nga me te mirat te pregatitur nga picajol me eksperinc dhe me cmime teper te lita.

Tipet e dhomave jane te  ndara si me poshte:

Tipi-A: Dhom per cift me krevat dopjo+nje krevat teke+banjo+ballkon me pamjen fantastike.Per 2-3persona:

Tipi-B:Dhoma me krevat dopjo+dy teke+banjo+ballkon me pamje fantastike , 4-5 persona:

 

 

Opening Hours

Monday

24

Tuesday

24

Wednesday

24

Thursday

24

Friday

24

Saturday

24

Sunday

24

Kontakto Shitësin

Our Useful Features & Services

Hotel

Hotel Zverneci Vlore Alabia

Restoranti

Restorant Zverneci

Plazhi

Plazhi në Hotel Zvërneci

Piceri

Piceri