Rreth Hotelit

Duke ofruar ambjente të brendshme elegante dhe plot ngjyra, Wi-Fi falas dhe parking privat falas, Hotel Partner ndodhet vetëm 200 m larg nga qendra e qytetit, Xhamise Muradie dhe detit.

MIRËSEVINI NË BARIN TONË TË KOKTEILEVE

Bari & Restoranti jane pjese e ambienteve qe ofrohen ne Hotel Partner!Ne ju mirëpresim në Restorantin tonë të shijoni pjatat e shijshme, ndërkohë që ju ofrojmë zgjedhjen më të mirë për të pirë një kafe me familjen, shokët, apo kolegët tuaj, në një ambient të qetë dhe diskret të Barit “LOUNGE” te Hollit.

SHIJONI ME STIL USHQIMIN TUAJ NË NJË AMBIENT RELAKSUES
Pa dyshim tek ne do të gjeni zgjedhjen më të mirë për darkat familjare dhe drekat e biznesit.
Menuja jonë e pasur do të kënaqë çdo shije për një eksperiencë unike.

Opening Hours

Monday

24

Tuesday

24

Wednesday

24

Thursday

24

Friday

24

Saturday

24

Sunday

24

Duke ju ofruar ambjente të brendshme elegante dhe plot ngjyra, Wi-Fi falas dhe parking privat falas, Hotel Partner ndodhet vetëm 200 m larg nga qendra e qytetit, Xhamise Muradie dhe detit.

Address

Our Address:

vlore Hotel Partner

GPS:

40.4544704, 19.487839

Our Useful Features & Services

DHOMA DOPIO

DHOMA DOPIO

DHOMA DYSHE

DHOMA DYSHE

DHOMA TRESHE DELUXE

DHOMA TRESHE DELUXE

SUITË

SUITË

SUITË ME DY DHOMA

SUITË ME DY DHOMA